TOCHEM KİMYA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Mutfak  sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Tochem Kimya Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. faaliyetlerine 2006 yılında İstanbulda ki tesislerinde üretime başlamıştır. 2006 yılında sadece yurtdışı pazarlara hizmet verilerek, üretimin tamamı yurtdışına pazarlanmıştır. 2007 senesi içinde artan üretim kapasitesi ile birlikte, yurtdışı pazarlarına ek olarak yurtiçi taleplerinin de karşılanması amaçlanmıştır. 2007 yılı içinde yeni ürünlerini de sektöre sokacak olan Tochem sektörde istikrarlı büyümesini devam ettirmeyi hedeflemektedir. Başta Avrupa ülkelerine yaptığı ihracatı ile güçlü bir marka olan Tochem, Yurtiçinde sektörde ki güvenilir isimlerden biri olma yolunda sağlam adımlar atmaktadır.

Firmamız, yüksek kalite anlayışı, profesyonel ekibi ve modern üretim tesisleri ile sektörünün öncü kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Sunduğu kaliteli ürünler ve müşteri memnuniyeti ile müşterilerine güven vermektedir.


Firma kalitesi, yılların tecrübesi, müşteri odaklı çalışma anlayışı, gelişen satış ve pazarlama ağı, genç ve dinamik insan kaynakları ile 21. Yüzyılda da müşterilerinin ve ülkesinin hizmetinde olacaktır.

Saygılarımızla

TOCHEM KİMYA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Ana Sayfa

Hakkımızda